Jobfinder - Favicon

Ajutor in impachetare in 3 schimburi m/w/d

Webseite redworkgroup GmbH

Aveti experienta de lucru in productie sau impachetare si cautati o noua provocare?Un loc de munca in trei schimburi nu este o problema pentru dumneavoastra? Atunci, noi avem locul de munca potrivit! Un loc de munca de opt ore pe o perioada lunga de timp, cu posibilitatea de a fi preluat de firma anagajatoare.
Clientul nostru este un producator de succes in sectorul alimentatiei (fara carne) in Schwabach.

Ihr Profil:

– verificarea vizuala a produselor inainte de impachetare
– aprovizionarea masinilor cu material dupa cerinte
– raportatarea sefului despre orice impediment, care impiedica, buna functionare a liniei de productie
– respectarea normelor de igiena, precum si celor de sortare a gunoiului
– asamblarea corespunzatoare a produselor ambalate pe paleti

Ihre Aufgaben:

– motivatie si angajament
– placerea de a lucra intr-o echipa motivata
– flexibilitate si apt de munca fizica
– disponibil pentru un sistem de lucru in trei schimburi
– „cunoasterea limbii germane“

Wir bieten:

– venit lunar peste minimul pe economie inclusiv sporuri
– in functie de domiciliu este posibila decontarea partiala a transportului
– avantajele unui contract de munca cu plati si asigurari prevazute de lege
– program de lucru in trei schimburi

V-am trezit interesul? Atunci trimiteti CV-ul dumneavoastra, ca si ajutor in impachetare,pentru un loc de munca in trei schimburi. Noi ne bucuram de trimiterea completa a CV-ului dumneavoastra, pe adreasa noastra de E-mail sau prin posta. Daca mai aveti intrebari le puteti trimite pe WhatsApp, la numarul de telefon 09119999860.

It is important to have basic knowledge in german language.

Die redworkgroup GmbH Ihr kompetenter Partner mit dem Sie die Weichen für Ihre neue berufliche Zukunft stellen. Durch unsere langjährige Erfahrung sowie unsere flexible Denkweise erkennen wir Ihr Potenzial. Wir ermitteln, basierend auf Ihren Fähigkeiten, Kenntnissen und Wünschen, die geeignete Arbeitsstelle und stehen Ihnen jederzeit mit Rat und Tat zur Seite. Wir bieten Ihnen u.a. Beschäftigungen zur Direktvermittlung oder mit sehr guten Chancen zur Übernahme, wofür auch unsere überdurchschnittlich hohe Übernahmequote von über 30 % spricht.

Um sich für diesen Job zu bewerben, sende deine Unterlagen per E-Mail an u.teutsch@redworkgroup.com